Aistek - Kimya Laboratuvar Cihazları, Laboratuvar Ekipmanları, Laboratuvar Teknolojisi, Güvenlik ve Bakım, Yenilikçi Teknolojiler

ahn

AHN, dünya çapındaki laboratuvarlarda kullanıma yönelik Sıvı İşleme Ürünlerinin geliştirilmesi, üretimi ve dağıtımı konusunda uzmanlaşmıştır. Ürün yelpazesinde pipet uçları, filtre uçları, pipetler, tüpler ve biyomoleküllerin filtrelenmesi ve saflaştırılmasına yönelik ürünler yer almaktadır.

AHN markası çok çeşitli laboratuvar sarf malzemelerini, DNA/RNA saflaştırmasına yönelik özel sarf malzemelerini, sıvı işleme aletlerini ve laboratuvar ekipmanlarını temsil etmektedir. Benzersiz esneklik, yenilikçilik ve üst düzey üretim otomasyonu kombinasyonumuz, laboratuvar ürünlerinin dünya çapındaki müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamasını ve arzu ettikleri kaliteye uygun olmasını sağlar. AHN markasıyla amacımız pipet uçları ve diğer AHN ürünlerinde pazardaki paranızın karşılığını en iyi şekilde sunmaktır.

Sarf malzemeleri

AHN laboratuvar plastik malzemeleri araştırmanın ihtiyaçlarını karşılar. Laboratuvar sarf malzemeleri, ekstra parlak iç kısımlara ve açıkça görülebilen işaretlere sahip kaliteli plastikten yapılmıştır.

Pipetleme

AHN pipetleri yenilikçiliği, sağlamlığı ve hassasiyeti birleştirir. Tüm AHN laboratuvar pipetleri ergonomik, hassas ve kullanıcı dostu çalışmayı garanti eder.

Arıtma

AHN filtreleme ürünleri yenilikçiliği, sağlamlığı ve hassasiyeti birleştirir. Tüm AHN sistemleri ergonomik, hassas ve kullanıcı dostu çalışmayı garanti eder.

Tezgah Üstü Ekipmanlar

AHN tezgah üstü ekipmanlarının tamamı son derece sağlamdır ve uzun süreli çalışmalar için tasarlanmıştır. Maksimum hızda ne kadar sessiz olduklarına şaşıracaksınız!

DETAYLI BİLGİ İÇİN :  https://ahn-bio.de/

 
3WTURK CMS v8.3.1