Aistek - Kimya Laboratuvar Cihazları, Laboratuvar Ekipmanları, Laboratuvar Teknolojisi, Güvenlik ve Bakım, Yenilikçi Teknolojiler

bonfiglioli-e1606222686726

Dünyanın benzersiz bir şekilde sızıntı testi, ölçümü ve muayenesine odaklanan en büyük grubu olan TASI Grubunun bir üyesi olan Bonfiglioli Engineering, İlaç, Metal Kutu ve Aerosoller, Kimyasallar ve Kişisel Bakım, Yiyecek ve İçecek pazarlarındaki tüm ambalaj gereksinimlerine yönelik Kalite Kontrol Çözümleri konusunda dünya çapında liderdir.

Bugün, 40 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren Bonfiglioli Engineering, geliştirme, üretim, satış ve satış sonrası hizmet operasyonlarını birleştirerek müşterilerine kalite, yenilikçilik, uzmanlık, esneklik ve küresel müşteri hizmetleri desteğine dayalı eksiksiz sistem çözümleri sunmaktadır.

 Kalite

Üstün kalite, ürünlerimizin ve operasyonlarımızın merkezinde yer alır. Bonfiglioli Mühendislik sistemine sahip olmak ürün kalitesinin garantisidir.

 Yenilik

Yüksek sınıf katma değer ve problem çözme teknolojileri şunlardan gelir: vasıflı ve teknik işgücü, araştırma ve ürün geliştirmeye sürekli yatırım ve müşteri sinerjisi.

 Uzmanlık

Her türlü pazar ve sahanın üretim hattı ve laboratuvar gereksinimleri için düşük tüketimli, kullanıcı dostu ve minimum bakım gerektiren denetim teknolojileri ve teknik çözümler yelpazesi.

 Esneklik

Yüksek düzeyde mühendislik yeteneği, sürekli artan özel proje yelpazesi ve mevcut standart çözümler.

 

Ürün Portföyü

Bonfiglioli Engineering, dört tamamlayıcı teknolojiye dayanarak doğrulama amacıyla hat içi makinelerin yanı sıra geniş bir laboratuvar üretim yelpazesi sunmaktadır:

  • Container Closure Integrity Testing,
  • Visual Inspection,
  • Leak Testing and
  • Headspace Gas Analysis
Sızıntı varlığı
  • Tepe boşluğu gaz içeriği
  • Görünür yabancı maddelerin varlığı.
  • Testler hızlı, güvenilir ve tekrarlanabilirdir ve her zaman kabın özelliklerini değiştirmeden kapsamlı bir parti kontrolü için tutarlı sonuçlar verir.
İlaç Sektörü:

Container Closure Integrity Testing (CCIT) - Akış ambalajlı, Plastik Şişeler, Parenteral Şişeler ve Ampuller, IV Kapları, Kartuşlar, PFS yuvaları, BFS, Önceden Doldurulmuş Şırınga, Torbalar ve Şerit Paketleri, Çubuk Paketler, MDI, Aerosol dahil olmak üzere katı doz ve sıvı ambalajlar için Teneke Kutular, Teneke Kutular, Blister Paketler, İlaç Tüpleri, Cam Şişeler, Poşetler, İndüksiyonla kapatılmış İlaç Şişeleri, Akışkan Cihazlar, PFS Yuvaları, Karpuleler ve diğer Birincil Kaplar

Otomatik Görsel Muayene – Ampuller, Flakonlar, Kartuşlar, Kullanıma hazır şırıngalar, BFS

Headspace Gaz Analizi – Ampuller, Flakonlar, Kartuşlar, Kullanıma hazır şırıngalarDETAYLI BİLGİ İÇİN : https://www.bonfiglioliengineering.com/

 
3WTURK CMS v8.3.1