Aistek - Kimya Laboratuvar Cihazları, Laboratuvar Ekipmanları, Laboratuvar Teknolojisi, Güvenlik ve Bakım, Yenilikçi Teknolojiler

gram

Kontrollü Biyodepolama

Biyobilimin rekabetçi ticari dünyasında, araştırma çalışmalarının, Ar-Ge'nin ve biyomedikal atılımların hızına, güvenilirliğine ve başarısına bağlı olarak büyük yatırımlar yapılabilir. Bu nedenle biyomateryallerin kontrollü korunmasının yoğun bir odak noktası olduğunun bilincindeyiz. Hem ticari biyobilimde hem de bilimsel araştırmalarda fırsat penceresi son derece sınırlı olabilir ve geliştirme zaman dilimleri yoğun inceleme altında olabilir. Bu tür biyomateryallerin tedariki genellikle yetersiz olduğundan ve bunların tedariki ve geliştirilmesi pahalı bir girişim olduğundan, depolama tesislerinize her zaman güvenebilmeniz gerekir.

Yüksek performanslı buzdolaplarımız ve dondurucularımız, bu hassas malzemenin titizlikle kontrol edilen depolama parametreleri dahilinde tutulması açısından çok önemlidir.

Gram BioLine, titizlikle kontrol edilen, son derece güvenilir biyodepolamada en üst noktayı sağlamak için geniş yelpazedeki soğutma ve dondurucu bilgi birikimini uygulamıştır.

Gram BioLine serisini, görev açısından kritik tüm bileşenler ve sistemlerle, olağanüstü spesifikasyonlara göre ve her detayı, seçici biyobilim müşterilerinin olağanüstü taleplerini karşılamak için süper optimize edilmiş şekilde tasarlamaktadır.

Gram BioLine kabinlerini ve sistemlerini son derece güvenilir hale getirmiştir, böylece hassas, yüksek değerli biyobilim malzemelerini minimum çaba veya endişeyle her zaman mükemmel koşullar altında tutacağınızdan emin olabilirsiniz.

Önde gelen üreticilerinden biridir. Tüm ürünler, 2006 yılından bu yana genel merkezin bulunduğu Danimarka'nın Vojens şehrinde geliştirilmekte ve üretilmektedir.

resim1

Gram BioLine, laboratuvarlar, hastaneler, farmasötik ve endüstriyel uygulamalar gibi yaşam bilimi uygulamalarına yönelik yüksek performanslı buzdolabı ve dondurucu ekipmanlarının dünyanın

Biyodepolama sistemlerine yönelik gereksinimlerin arttığı bir dünyada, dokümantasyona yönelik talep de aynı doğrultudadır ve çoğu durumda bir ön koşul haline gelmiştir. Biyodepolama sistemlerine daha bütünsel bir yaklaşım benimseyerek ve 'Bakım ürünleri' politikası ile bağlantılı olarak, ürünlerimiz için sürekli olarak en yüksek düzeyde belgelendirmektedir.

DETAYLI BİLGİ İÇİN :  https://gram-bioline.com/en-en

 
3WTURK CMS v8.3.1