Aistek - Kimya Laboratuvar Cihazları, Laboratuvar Ekipmanları, Laboratuvar Teknolojisi, Güvenlik ve Bakım, Yenilikçi Teknolojiler

mrc

MRC- Laboratuvar Ekipmanları

MRC, 30 yılı aşkın bir süredir dünya çapında 70'ten fazla ülkeye laboratuvar ekipmanları geliştiriyor, üretiyor ve tedarik ediyor. 2001 yılından bu yana MRC kalite yönetim sistemi, uluslararası kabul görmüş kalite gerekliliklerini yerine getiren ISO 9001'e uygun olarak resmi olarak sertifikalandırılmıştır. Laboratuvar ürünleri tedarikindeki uzmanlık, nitelikli ve deneyimli servis ekibi tarafından desteklenmektedir.

Geniş Laboratuvar Ekipmanı Yelpazesi

MRC laboratuvar teknolojisi, araştırma ve geliştirmedeki çok sayıda uygulama için geniş bir yelpazede yenilikçi ekipman sunar. Endüstri liderleri, karıştırma, çalkalama, büyütme, test etme ve kırma uygulamalarında kullanılan ısıtıcı plakalar, sirkülatörler, banyolar ve soğutucular gibi özel olarak geliştirilmiş ısıtma aparatlarımız ve sıcaklık kontrol ürünleri için MRC'nin kanıtlanmış teknolojisine güvenmektedir. MRC ayrıca yenilikçi Çalkalama İnkübatörlerimiz, Fırınlarımız, Nem odalarımız, Soğutucular, çalkalayıcılar, homojenizatörler, değirmenler, Buzdolapları, döner buharlaştırıcılar, santrifüjler, laboratuvar terazilerimiz sayesinde dünya pazarında sektör lideri bir konuma gelmiştir.

Depolar, anında teslimat için kapsamlı bir şekilde stoklanmaktadır. 3.000'den fazla kaliteli üründen oluşan geniş bir yelpaze, eşsiz müşteri hizmetleri sunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ İÇİN : https://www.mrclab.com/

 
3WTURK CMS v8.3.1