Aistek - Kimya Laboratuvar Cihazları, Laboratuvar Ekipmanları, Laboratuvar Teknolojisi, Güvenlik ve Bakım, Yenilikçi Teknolojiler

logo

StanMat Scientific İlaç Sektörüne yönelik liquid flow meters üretmektedir. Ürünler StanMat-LCFM, dokunmatik ekranlı gömülü PC ve 21 CFR Bölüm 11 uyumlu yazılıma sahip dünyadaki ilk HPLC/UPLC sıvı akış ölçerdir.

Relequa'nın yeni MP-1000 Moisture Profiling™ sistemi, analiz için tekrarlanabilir, kayıtlı sonuçlar veren, başlangıç nemi ve malzeme kütlesi gibi nem emiliminde yeni keşfedilen parametreler etrafında özel olarak tasarlanmıştır. Yerleşik bilimsel ilkelere dayanan bu yeni teknik, Malzemelerin taşınması, paketlenmesi ve nakliyesi ile ilgili Risk Yönetiminizde karar vermenizde kullanabileceğiniz nem analizi sonuçlarını sağlar. API'leri, karışımları ve tabletleri vb. için taşıma ve depolama koşullarını belirlemek isteyen Hindistan'daki müşterilerimize numune test hizmetleri sağlıyoruz. Relequa'nın MP-1000 sistemini kullanarak numunenin en düşük WVEP'sini (Su Buharı Denge Noktası) bulmayı hedeflenmektedir.

Ürünler

  •        StanMat-LCFM, HPLC/UPLC Akış Ölçer
  •        Takasago Vanalar ve Pompalar
  •        Relequa MP-1000, Nem Profili Sistemi
  •        PerfectPeak Kromatografi Ürünleri

DETAYLI BİLGİ İÇİN :https://stanmatscientific.com/

 
3WTURK CMS v8.3.1