Aistek - Kimya Laboratuvar Cihazları, Laboratuvar Ekipmanları, Laboratuvar Teknolojisi, Güvenlik ve Bakım, Yenilikçi Teknolojiler

wg_logo_2-1

WaveGuide Corporation, bakım noktasında kesin karar vermenin yapılabildiği hassas bilimsel yöntemleri sahaya getiriyor. Nükleer manyetik rezonans (NMR), daha önce doktora personelinin bulunduğu laboratuvarlarla sınırlı olan kimyasal analizler için analitik bir yöntemdir. WaveGuide Formμla™ taşınabilir NMR cihazının maliyeti diğer NMR sistemlerine göre önemli ölçüde daha düşüktür ve dakikalar içinde doğru sonuçlar için yalnızca mikro litrelik (μL) numune gerektirir.

WaveGuide Formμla™ dünyanın ilk taşınabilir, pille çalışan NMR cihazıdır. Maliyetinin onda birinden daha az ve geleneksel NMR sistemlerinin boyutunun çok küçük bir kısmı olan bu sistem, herhangi bir analitik hassasiyet veya spesifiklikten ödün vermeden hemen hemen her yere gider. Tüm analizler cihaz üzerinde yapılır, ancak platform aynı zamanda yerleşik Wi-Fi, Hücresel özellik (2G'den 4G'ye) ve hastalık salgınlarını, sahte ürün tehditlerini, filo yönetimi için arıza önleme testlerini ve çok sayıda takibi sağlamak için güvenli bir bulut tabanlı ortam içerir.

WaveGuide Neyi Test Edebilir?

Onkoloji

Dakikalar içinde yerinde kanser testi yapmak için özel antikorlar kullanma.

Patojenler

Daha güvenli malzemeler, ürünler ve üretim için bakteri, virüs ve mikroorganizmaları hızla tespit edin.

Saflık

Sütten motor yağına kadar her şeyin saflığını yerinde ölçün.

Özgünlük

Kendi IP'nizin veya satıcılarınızın orijinalliğini doğrulayın.

Aşınma ve Yıpranma

Büyük bir arızadan önce ürünün bozulmasını doğru bir şekilde ölçün.

Özgünlük

WaveGuide Formμla™'yı firmanızın özel ihtiyaçlarına göre uyarlayın.

Uygulamalar

Geniş ölçüde özelleştirilebilir WaveGuide Formμla™ testleri saflık, etki ve orijinallik için uygulamalar içerebilir. Çok az numune hazırlığıyla veya hiç numune hazırlığı gerektirmeden, birçok bulaşıcı hastalığı ve diğer hastalıkları bakım noktasında hızlı bir şekilde tespit eder, gıda maddelerinin yağ içeriğini test eder, süt kalitesini değerlendirir, yağlayıcının bozulmasını, makinelerin aşınmasını ve yıpranmasını ölçer ve entelektüel verilerin orijinalliğini ve kimliğini doğrular.

DETAYLI BİLGİ İÇİN : https://waveguidecorp.com/

 

 
3WTURK CMS v8.3.1