Aistek - Kimya Laboratuvar Cihazları, Laboratuvar Ekipmanları, Laboratuvar Teknolojisi, Güvenlik ve Bakım, Yenilikçi Teknolojiler

x-rite

1958 yılında kurulan X-Rite, tedarik zincirlerinde renkleri geliştirmek isteyen profesyoneller için veri odaklı renk bilim adamları tarafından yaratıldı. Sürekli iyileştirme yoluyla yeniliğe yön veren bir işletme olarak X-Rite Pantone, işimizi üzerine inşa ettiğimiz kaliteli çözümler ve hizmetlerden gurur duyan bir şirket olmuştur ve olmaya devam edecektir.

X-Rite ve Pantone'da hassas renk bilimi ve teknolojisinin yaratıcı çözümlerle birleşimi ile sektör lideri olmuştur.

Renk Bilimi

Bir ürünü pazarlarken rengin önemini anlamakta ve bu nedenle işletmelerin ürünleri için etkili ve tutarlı renk bütünlüğü elde etmelerine yardımcı olmak amacıyla kendimizi renk sanatını incelemeye ve mükemmelleştirmeye adamıştır.

Renk ve görünümün yaratılmasına, iletilmesine ve sunulmasına odaklanan bir şirket olarak müşterilerimize renk hedeflerini gerçekleştirmeleri için ilham vermektedir. Portakal suyu için bir renk standardı oluşturmaktan özelleştirilmiş bir marka rengi oluşturmaya kadar müşterilerimiz, renk üretiminin her aşamasında renk spesifikasyonu sağlanmaktadır. Günümüzün tüketici ürünlerinin çoğuna dokunan bir dizi sektöre hizmet vererek, müşterilerin doğru rengi elde etmelerine yardımcı olan entegre bir ürün ve hizmetler seti sunmaktadır.

X-Rite ve Pantone, kendini bilimsel ve teknolojik yeniliğe adamış bir şirket olan Veralto'nun gururlu üyeleridir.

DETAYLI BİLGİ İÇİN : https://www.xrite.com/

 
3WTURK CMS v8.3.1